Praca – Staże – Wolontariat

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP
poszukuje kandydatek/-ów na stanowiska:

Animator/ka Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej w Kętrzynie
Stażysta/ka ds. księgowości
Wolontariusz/ka

Oferujemy umowę o pracę na etat, umowę stażową lub umowę wolontarystyczną.

Przykładowy zakres obowiązków Animatora/ki:
– promocja działań Inkubatora w środowisku lokalnym,
– angażowanie się w działania realizowane na terenie powiatu mające na celu rozwój sektora ekonomii społecznej,
– stały kontakt i współpraca z instytucjami rynku racy i pomocy społecznej na obszarze powiatu
– świadczenie podstawowego doradztwa z zakresu funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej;
– udzielanie beneficjentom informacji o różnorodnych rodzajach działania i dobrych praktykach w ramach ekonomii społecznej;
– pobudzanie i inicjowanie działań w zakresie ekonomii społecznej w ramach działań animacyjnych;
– organizacja i prowadzenie spotkań animacyjnych;
– docieranie do potencjalnych odbiorców usług Inkubatora,
– zachęcanie ich do podejmowania inicjatyw w ramach ekonomii społecznej;

Wymagania dla Animatora/ki:
– wykształcenie wyższe,
– min. 2-letnie doświadczenie zawodowe
– sprawna obsługa komputera
– wiedza z zakresu ekonomii, prawa, ekonomii społecznej,
– wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
– umiejętność pracy w zespole,
– pełna zdolność do czynności prawnych,
– wysoka motywacja do pracy,
– nienaganna kultura osobista,
– czynne prawo jazdy kat. B.

Wymagane dokumenty:
list motywacyjny,
życiorys CV,
kserokopia dokumentu poświadczającego posiadane wykształcenie,
dokumenty poświadczające posiadanie doświadczenia zawodowego wskazanego wyżej,
oświadczenie kandydata/-ki dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych
inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach oraz informację o oczekiwanym wynagrodzenie brutto.

Wymagane dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej na adres wamacoop@wamacoop.pl.
Prosimy o zaznaczenie w temacie wiadomości czy aplikuje się do pracy jako animator, stażysta, czy wolontariusz.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Osoby wytypowane na podstawie dokumentów aplikacyjnych zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne

Prosimy o dopisanie na dokumentach rekrutacyjnych następującej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”.