W poszukiwaniu europejskiego modelu ekonomii społecznej

Europejski Tydzień Regionów i Miast (ang. The European Week of Regions and Cities) jest corocznym czterodniowym wydarzeniem, w trakcie którego miasta i regiony pokazują swoje możliwości w rozwoju i tworzeniu miejsc pracy, implementowaniu polityki spójnej z polityką Unii Europejskiej oraz dowiedzeniu ważności poziomu lokalnego i regionalnego  dla dobra zarządzania Unią Europejską. W tym roku również i Stowarzyszenie WAMA-COOP bierze udział w tym jakże ważnym dla ekonomii społecznej wydarzeniu.

Wydarzenie może być śledzone również przez Państwa za pomocą streamingu internetowego: dzisiaj (tj. 9.10.2018) o godzinie 15:00 rozpocznie się panel pod tytułem Stan Unii Europejskiej: spojrzenie na miasta i regiony, następnie o godzinie 16:00 rozpocznie się Unia Energetyczna w ruchu – Spójna Polityka wspierająca regiony węglowe w zmianie, zaś o 19:00 REGIO STARS ceremonia oraz oficjalne przyjęcie. Linki do wszystkich wydarzeń znajdą Państwo klikając w odpowiedni tytuł panelu powyżej.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast, mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz Youtube, a po więcej zdjęć z wydarzenia mogą Państwo zajrzeć na stronę Flickr.

Rozmiar czcionki
Kontrast