EKOLOGICZNY KONKURS FILMOWY GREEN UP DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

Czy jesteście gotowi na wyjątkowe wyzwanie, które pozwoli Wam wyrazić swoje zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego? Z radością prezentujemy nasz konkurs filmowy „Green Up”, skierowany do uczniów szkół podstawowych biorących udział w projekcie „Green Up! Młodzi na rzecz zielonej zmiany szkół i społeczności lokalnej”. 

Celem konkursu jest promowanie postaw proekologicznych, zrozumienie i zwrócenie uwagi na problemy środowiska naturalnego oraz zachęcenie do podejmowania prostych działań proekologicznych w szkole i w swojej społeczności lokalnej, zgodnie z zasadami reduce, reuse, recycling. 

Aby wziąć udział w konkursie, stwórzcie film o tematyce związanej z zapobieganiem zmianom klimatu poprzez proste działania w szkole oraz swojej społeczności lokalnej. Film powinien trwać od 2 do 5 minut. Prace konkursowe należy przesłać na adres e-mail: e.piekarczyk@wamacoop.pl do 29 maja 2023r. 

Nagrodami są atrakcyjne bony do Empiku, a najlepsze filmy zostaną zaprezentowane na naszej stronie internetowej:

  • I miejsce: 200 zł
  • II miejsce: 100 zł
  • III miejsce: 50 zł

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby pokazać swoją kreatywność i zaangażowanie w ochronę naszej planety. Dołączcie do nas i razem zmieniajmy nasz świat na lepszy! 


#GreenUp #MłodziNaRzeczZielonejZmiany #KonkursFilmowy #Ekologia #OchronaŚrodowiska #ReduceReuseRecycle #AktywniObywateleGranty 

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy
Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele –Fundusz Regionalny.