zdjecie-wpisy-owes-1080x364

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2R/09/2017/OWES z dnia 04.09.2017 r.

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.82″ background_layout=”light” border_style=”solid” box_shadow_position=”outer”]

W związku z realizacją projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Olsztynie”, zapraszamy do składania oferty na wykonanie usługi moderowania wizyty studyjnej. Zamówiona usługa współfinansowana będzie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w oparciu o Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 1.      ZAMAWIAJĄCY:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP, 10-508 Olsztyn, ul. A. Mickiewicza 21/23, pok. 305.

 

 1.      PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA:

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi opracowania i wygłoszenia referatu.

 

 1.      SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

     1)  w CZĘŚCI 1 przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie i wygłoszenie referatu na temat: „Być firmą czy start-up’em ?”, w tym:

 • Opracowanie i wygłoszenie prelekcji wraz z prezentacją multimedialną przygotowaną w programie MS PowerPoint – czas trwania prezentacji około 30-45 minut.
 • Przygotowanie treści prelekcji w formie która będzie stanowić materiał do seminarium.
 • Moderowanie dyskusji

     2)  w CZĘŚCI 2 przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie i wygłoszenie referatu na temat: Organizacje pozarządowe jako istotny element ekonomii społecznej”:

 • Opracowanie i wygłoszenie prelekcji wraz z prezentacją multimedialną przygotowaną w programie MS PowerPoint – czas trwania prezentacji około 30-45 minut.
 • Przygotowanie treści prelekcji w formie która będzie stanowić materiał do seminarium.
 • Moderowanie dyskusji

     3)   Referat musi być przygotowany i przesłany na 5 dni przed terminem wygłoszenie w celu akceptacji.

     4)   Usługa wygłoszenia referatu świadczona będzie w Olsztynie.

     5)   Wykonawcy nie przysługuje zwrot kosztów dojazdu, noclegu ani żadnych innych kosztów dodatkowych związanych z wykonaniem usługi.

 

 1.      TERMIN WYKONANIA USŁUGI

17 października 2017 roku.

 

 1.      MIEJSCE, SPOSÓB I TERMIN SKŁADANIA OFERT
 • Ofertę należy przesłać w formie elektronicznej na adres wamacoop@wamacoop.pl, na złączonym formularzu do dnia 12 września 2017 do godz. 12:00 z dopiskiem: „Oferta – usługa prelekcji”
 • Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych tzn. na część 1 lub część 2

[/et_pb_text][et_pb_button _builder_version=”3.0.82″ button_text=”Pobierz formularz oferty na moderowanie wizyty studyjnej” button_url=”http://wamacoop.plhttps://wamacoop.pl/wp-content/uploads/2017/10/2_09_17_zapytanie_prelegent-formularz.doc” url_new_window=”on” background_layout=”light” custom_button=”off” button_icon_placement=”right” box_shadow_position=”outer” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Rozmiar czcionki
Kontrast