ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WARSZTATY W RAMACH PROJEKTU ENGAGE!

Jako Partner Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion Bałtyk, serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach dotyczących rozwijania współpracy międzynarodowej organizacji pozarządowych z regionu Warmii i Mazur.

Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia br. w godz. 9:00-15:00 w siedzibie Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion Bałtyk Elblągu, ul. Stary Rynek 25, sala 300 (III piętro). i będzie pierwszym z serii 4 szkoleń warsztatowych, które skierowane są do Organizacji Pozarządowych woj. warmińsko-mazurskiego. Działanie to jest jednym z wielu działań zaplanowanych w ramach rozpoczętego w czerwcu br. międzynarodowego projektu pn. ENGAGE! dedykowane organizacjom NGO celem rozwijania współpracy międzynarodowej.

Cel wydarzenia:- podniesienie świadomości w zakresie podejmowania działań międzynarodowych- podniesienie umiejętności zawodowych w zakresie rozwijania współpracy międzynarodowej- zdobycie inspiracji do mobilizowania sił w celu efektywniejszej pracy w zespołach projektowych- zapoznanie się z innowacyjnymi narzędziami pozwalającymi pracować bardziej kreatywnie.

Forma warsztatów:Warsztaty World Cafe prowadzone innowacyjną metodą LEGO® Serious Play
Prowadzący:Doświadczeni szkoleniowcy, pracujący przy użyciu innowacyjnych narzędzi

Prosimy o rejestrację uczestnictwa za pomocą poniższego linku do dnia 8 grudnia do godz.14:00
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYgnWzcKKXObzP3X1tV5yDUJWJB8k4g5bhT8uGYRiczjlCrw/viewform 

Rozmiar czcionki
Kontrast